V dnešním světě, v ohlušujícím ruchu masové kultury, je snadné ztratit vlastní identitu.

V dnešním světě, ve frenetickém stylu života, který vedeme, je snadné ztratit smysl pro detail.

V dnešním světě, s povrchností, která příliš často charakterizuje naše konání, je snadné ztratit lásku pro věci, které trvají.

V dnešním světě, MARTINI´S
vrací svým ctitelům identitu, smysl pro detail, lásku pro věci které trvají, minulost, přítomnost, budoucnost.
Klademe maximální důraz na design a kvalitu našeho zboží
Sedací nábytek je kompletně vyráběn v Itálii z vybraných italských materíálů
Spolupráce přímo s výrobci nám také umožňuje výrobu atypických prvků přímo na míru dle přání zákazníka
Zastupujeme italské výrobce sedacího nábytku FALC, FLEXTEAM, MARTINI´S DESIGN
SEDACÍ SOUPRAVY
ZPĚT
FLEXTEAM vyrábí sedačky, křesla, stolky a doplňky ve stylu, který je charakterizován kvalitou, dobrým vkusem a schopností nabídnout funkční inovace pozornému a uvědomnělému publiku. Pokud si prohlédnete nebo se dotknete výrobku  firmy FLEXTEAM, je Vám okamžitě jasné, že se nejedná o běžný průmyslový výrobek. Při výrobě našeho sedacího nábytku jsou zpracování střihu, prošití a montáž postupy, kde strojové zpracování nastupuje až v druhotné fázi, jsou to lidé, kterí se svou velkou zkušeností a oddaností rozpoznají a využijí rozmanité charakteristiky  všech typů látek a kůží tak, aby je přetvořili v dokonalý sedací nábytek.
Každá sedací souprava, každé křeslo FALC SALOTTI je navrženo a vyrobeno s maximálním důrazem kladeným na kvalitu řemeslného zpracování a na dokonalé řešení detailu i celku. Produkce zahrnuje osobitý přístup k bezpočtu řešení velikostí, tvarů a barev sedacího nábytku. Garantujeme  našim klientům osobní přístup pro jedinečný návrh interieru. Harmonické tvary sedacího nábytku podtrhují textury látek. FALC SALOTTI je synonymem kvality a elegance, produktů, které učiní Váš interier pohodlný a rafinovaný.
VYBERTE SI PROSÍM SEDACÍ SOUPRAVU A NAPIŠTE NÁM, OBRATEM VÁM POŠLEME JEJÍ NACENĚNÍ