Stačí lehce zatáhnout za sedák a vytvoříte si velký prostor pro relax. Díky patentovanému mechanismu mohou jednotlivé sedáky vyjíždět dopředu a tím vytvořit z tradičního  posezení  velký prostor ať už k relaxaci nebo i ke spaní. Každý ze sedáků je vybaven výsuvem, který není závislý na ostatních sedácích a který vyjíždí směrem dopředu o 40 cm. Výsuv se lehce ovládá a je vybaven systémem zablokování v okamžiku, kdy se na sedáku sedí. Mechanismus je plně zapuštěn do struktury sedačky a není tedy vidět.
Sedací souprava Genius
ZPĚT

Kostra je z lakovaného kovu a masivního dřeva, zádové polštáře z polyuretanové pěny obalené peřím. V případě koženého potahu je také sedák opatřen vrsvou z peří. Látkový potah je možno kompletně sejmout a vyprat či chemicky vyčistit. Sedací soupravy se vyrábí podle zákazníkem zvoleného druhu látky či kůže v široké paletě rozměrů. Vyrábí se také v rohových verzích.
V pořadu Bydlení je hra byla použita sedací souprava Genius 2,7 m, látka Olbia č.64. Záruka na konstrukci 10 let, na potah 5 let.

Informace o výrobku u firmy: 
Nobilia s.r.o.

tel.604 742 059, 
e-mail: info@interiery-nobilia.cz

www.interiery-nobilia.cz
Schemata a rozměry sedacích souprav Genius si můžete stáhnout zde